Pirmsskolēns mācās mājās

Dārgie vecāki! Lai rastu atbildes uz jautājumu “Kā tad pirmsskolēnam mācīties mājās?”,  skatieties  projekta “Skola 2030” ekspertu A.Laukas un G.Kārkliņas ieteikumus!

Laikā, kad valstī ir noteikta ārkārtējā situācija, daudzi pirmsskolēni atrodas mājās ar ģimeni. Situācija ir neparasta, jo arī citi ģimenes locekļi atrodas mājās, lai mācītos vai strādātu attālināti. Varbūt ģimenē ir arī mazulis, par kuru jārūpējas vai ģimenes seniori, kuri jāatbalsta. Šādā situācijā ir svarīgi būt pēc iespējas mierīgiem, pozitīviem un vienoties, kā ģimene šajā laikā darbosies, saplānot laiku un darbības atbilstoši visu ģimenes locekļu vajadzībām. Esam sagatavojuši jums vispārīgus atbalsta materiālus par mācīšanos mājās, kurus varēsiet izmantot jebkurā laikā, piemēram, “Brokastis, pusdienas, vakariņas” un “Matemātika katrai dienai”.

⇒ Atbalsta materiāli par mācīšanos mājās (PDF formātā) – “Brokastis, pusdienas, vakariņas”“Matemātika katrai dienai”

Pirmais temats “Mana brīnumzeme”

Katru nedēļu ārkārtējās situācijas laikā mēs piedāvāsim vecākiem atbalstu, kā nedēļas laikā kopā ar bērniem izzināt kādu tematu. Šo tematu var izzināt visi ģimenes pirmsskolas vecuma bērni kopā. Pirmajam tematam ir izveidots skaidrojošs video un katru nedēļu tiks pievienots bērna mācību darbību apraksts un skaidrojums,  ko bērns ar šīm darbībām mācās, kā arī nepieciešamais pieaugušo atbalsts. Lai interesanta mācīšanās kopā!

⇒ Izziņas temata “Mana brīnumzeme” pirmsskolas vecuma bērniem apraksts īstenošanai mājas apstākļos (PDF formātā)