“Mammamuntetiem.lv” sāk izdot jaunu bezmaksas žurnālu bērnudārznieku vecākiem

Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” ir izstrādājusi un īsteno programmu “Žurnāls seko bērnam”. Mērķis – vecākiem bez maksas nodrošināt atlasītu, izglītojošu informāciju, lai vairotu viņu zināšanas bērna audzināšanas jautājumos. Programmas ietvaros jau vairākus gadus iznāk bezmaksas žurnāls topošajiem un jaunajiem vecākiem, un nu organizācija sāk izdot nākamo žurnālu – bērnudārznieku vecākiem. Dažādu jomu speciālisti šos izdevumus vērtē atzinīgi, norādot, ka vecāki obligāti ir jāizglīto.

Šobrīd topošajiem un jaunajiem vecākiem četras reizes gadā iznāk žurnāls “Mammām un Tētiem. Zīdainis”, to bez maksas var saņemt dzemdniecības iestādēs visā Latvijā, ārstu praksēs, vecāku skolās un citviet. Šovasar organizācija klajā laidusi arī žurnālu “Mammām un Tētiem. Bērnudārznieks”, tā mērķis uzlabot vecāku zināšanas par bērna vecumposma īpatnībām no 1,5 līdz 6 gadu vecumam, bērnu audzināšanu un disciplinēšanu bez vardarbīgām metodēm un emocionālo audzināšanu, bērnam piemērotu uzturu un sporta aktivitātēm, kā arī veicināt bērnu traumu samazināšanos.

Ar laiku secīgi plānots izdot arī “Mammām un Tētiem. Skolēns”. Rudens numuri iznāks septembrī, žurnālus internetā iespējams lasīt:

lejuplādēt PDF formātā

atvērt lasīšanai online