Valentīndiena

„Mīļo draudziņ, pulkā nāc” – ar šīs bērnu skandētās dziesmas vārdiem var raksturot mīlestību bērnudārzā, kuras virzītājspēks ir dzīves iepazīšana un mācīšanās: saprasties, pieņemt citādo, iepazīt sevi un rast, iespējams, pirmos draugus.

Vienmēr radošās vecāko un sagatavošanas grupu skolotājas jau laikus bija padomājušas, kā bērniem savās grupiņās  atklāt gaidāmo Mīlestības svētku smalkās nianses, akcentējot, ka šīm jūtām var būt dažādas izpausmes.

12. un 13. februārī bērni pulcējās mūzikas zālē uz Sirsniņdienai veltītu pasākumu-ballīti. Iepriekš bērni bija sagatavojuši mājasdarbu – sirsnīgus apsveikumus un labos vārdus saviem grupiņas draugiem. Bērni, sapucējušies sarkanās drānās, dziedāja dziesmas, gāja rotaļās, dejoja gan mūzikas skolotāju iestudētas dejas, gan varēja brīvi izpausties kustībās diskotēkas laikā – tas viss raksturoja labvēlīgo noskaņu, kas sildīja ikvienu sirsniņu, apliecinot, ka draudzība ir jūtas, kas dārgākas par zeltu!

Atgriežoties grupās, bērni mielojās ar iestādes pavāru ceptajiem cepumiem un tēju, un dalījās ar gūtajiem iespaidiem un pārdzīvotām emocijām.

Vēlam izjust mīlestības jūtas katrai sirsniņai, kuras ir tik svarīgas jebkurā vecumposmā.

Pasākumu ieskatu var apskatīt Foto galerijā