Pasaules Sniega diena

16.janvārī mūsu izglītības iestādē notika Pasaules sniega dienai veltīti Ziemas sporta svētki.

Pasākumu atklāja dzīvespriecīgs Sniegavīrs, kuram piebiedrojās sportiskā Ragana. Bērni kopā ar varoņiem jautrās rotaļās labi iesildījās un noskaņojās sporta stafetēm. Stafetēs piedalījās arī bērnu vecāki, kuri vizināja bērnus ar ragaviņām, cēla sniegavīrus, zīmēja uz sniega un veica vēl daudz interesantu aktivitāšu.

Svētku noslēgumā bērni un vecāki saņēma Latvijas Slēpošanas Federācijas sarūpētos apliecinājumus, pedagogi – pildspalvas un gumijas aproces ar simboliku. Karodziņi ar Sniega dienas un Latvijas Slēpošanas Federācijas simboliku rotāja sniega kupenas, kā arī tos priecīgi plivināja bērni.

Šie svētki deva iespēju gan pieaugušajiem, gan mazajiem dalībniekiem lieliski pavadīt laiku, izbaudīt prieku par ziemu un sniegu, un radīja patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu nodarboties ar ziemas aktivitātēm visu ziemu.

29.janvārī plkst. 12.00 Daugavpils Stropu estrādē tiks rīkota Pasaules Sniega diena, kuras ietvaros notiks dažādas meistarklases un sacensības ģimenēm ar bērniem, jauniešiem, skolēniem. Aicinām vecākus kopā ar bērniem apmeklēt doto pasākumu!

Sniega dienas aktivitātes var apskatīt Foto galerijā un prezentācijā “Sniega diena”