„Pasaku namiņa” 50 gadu jubileja

Nozīmīgas jubilejas reizes nevilšus liek atskārst, cik neglābjami ātri steidzas laiks! Jau piecdesmit gadus Daugavpils pilsētas 20. pirmsskolas izglītības iestādi ik dienu piepilda bērnu čalas un smiekli. Tēlaini izsakoties, bērnudārzs – tā ir māja, pilna bērnu stiķiem un niķiem, patiesa prieka un labestības. Bet kas gan pasaulē var būt jaukāks par bērnu smiekliem!

Visu aizvadīto nedēļu par godu skaistajai jubilejai « Pasaku namiņā » valdīja īsta svētku noskaņa. Pedagogi un bērni gatavojās svētku pasākumam, vecāki darināja apsveikumus – plakātus, atklātnes, albumus, video apsveikumus u.c.

2.maijā plkst.15°° sākās jubilejas pasākums viesiem. Pasākumu apmeklēja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes pirmsskolas izglītības darba speciāliste I.Zeļenkova, Daugavpils pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji, kuri ir strādājuši mūsu iestādē, kā arī citi bijušie mūsu iestādes darbinieki un vecāku padomes pārstāvji.

Bijušie kolēģi atcerējās kā viss bija toreiz, pirms 50 gadiem un ar prieku atzīmēja pozitīvas pārmaiņas šodienas iestādē.

3.maijā plkst.10.30 notika svētku pasākums bērniem ārā. Lielu prieku bērniem sagādāja Saeimas deputāta Riharda Eigima dāvinātie  krāsainie, ar hēliju pildītie, baloni, kurus bērni, kā svētku daļiņu, paņēma līdzi uz mājām Bet svētku cienastā bērni saņēma AS „Latvijas maiznieka” dāvinātās medus kūkas „Kūko”.

Foto var apskatīt Foto galerijā.