Teātra dienas

27.martā tiek atzīmēta Starptautiskā teātra diena. Mūsu iestādē Teātra dienas notika no 20.marta līdz 12.aprīlim. Savas izrādes skatītājiem piedāvāja 2 – 7 gadus veci bērni.

2 – 3 gadus vecu bērnu grupās izrādes notika krievu valodā, 3 – 7 gadus vecu bērnu grupās – latviešu valodā. Bērni ar prieku un satraukumu gatavojās izrādēm – mācījās runāt monologus un dialogus kā īsti aktieri, iejūtoties dažādās lomās, mācījās jaunas dziesmas un rotaļas. Tik ļoti gribējās pārsteigt vecākus! Un tas arī izdevās, jo vecāki bija ļoti gandarīti, redzot savu bērnu prasmes. Arī pedagogi var lepoties ar sava darba rezultātiem, jo bērniem patīk runāt, dziedāt un rotaļāties ne tikai krievu valodā, bet, ar lielu prieku un lepnumu, ka viņi to prot, arī latviešu valodā.
Teatrālā darbība attīsta bērnu valodu, prasmi veidot dialogu, runāt gan skaļāk, gan klusāk, attīsta atmiņu, emocionālo sfēru, radošumu, muzikalitāti, bet izrāžu saturs māca bērniem būt labsirdīgiem, drosmīgiem, izpalīdzīgiem un draudzīgiem. Bērniem būs skaistas atmiņas par bērnību.

Foto no izrādēm var apskatīt Foto galerijā.